تبلیغات
گروه آموزشی آیندگان نور - معرفی مرکز آموزشی

گروه آموزشی آیندگان نور

تدریس با روش های گوناگون ... معلم را به خانه بیاورید ...

معرفی مرکز آموزشی

آشنایی کلی :

گروه آموزشی آیندگان نور با تدریس خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی در خدمت همه ی شما عزیزان می باشد و توانایی آموزش دروس و مباحث مختلف انواع پایه های تحصیلی ( ابتدایی ، راهنمایی ، دبیرستان (متوسرطه) و دانشگاهی (برخی رشته ها ، بخصوص رشته ی دریانوردی) ) با کادری مجرب ، با تجربه و حرفه ای را داراست که هر گونه آموزش به طور تخصصی (تیزهوشان و المپیاد) ، متوسط (مدارس خوب و کنکور) و عادی (مدارس معمولی و ...) در سراسر کشور با 98% تضمین پذیرفته می شود .

در ضمن این مرکز آماده ی جذب مدرسین خوب ( البته با آزمون و شرایط خاص ) می باشد .

شما می توانید در این وبلاگ علاوه بر آشنایی با این مرکز آموزشی ، دبیران و اساتید کادر آموزشی و ...  به مباحث دیگری از جمله نمونه سوالات امتحانی (نهایی ، مدارس مختلف ، آزمون تیزهوشان ، المپیاد ، کنکور و ...) ، مطالب اضافه ، خلاصه دروس ، تمارین اضافه و ... دست پیدا کنید . 

همچنین جهت معرفی کادر آموزشی ،  اینجا  و برای دیدن مطالب درسی ، اینجا و جهت مشاهده مباحث متفرقه ، اینجا را کلیک کنید ...

 

تماس با ما :

شما می توانید با تماس از روش های زیر ، جهت گرفتن هر یک از معلمین این کادر برای آموزش به شما (توجه کنید که بهتر است در بخش معرفی کادر آموزشی به خوبی از همه ی دبیران آگاهی یافته و نام دبیر مورد نظر را به ما بگویید) ، آموزش شما در این گروه بعنوان دبیر (توجه کنید که جذب مدرس این گروه برای عضویت در کادر آموزشی ، دارای آزمون و شرایط خاص می باشد و با توجه به تحصیلات و سوابق و نتیجه ی شما در این آزمون به شما حقوق داده می شود )  ، پرسش هر گونه سوال و ابلاغ نظرات ، انتقادات ، پیشنهادات و ...  اقدام فرمایید:

1.      تماس: با شماره موبایل  92 300 18 0912  که متعلق به آقای غلامرضا رضائیان است ، تماس بگیرید.

2.      ایمیل:   ayandegan.noor@gmail.com

3.      نظرات: در بخش نظرات این وبلاگ به ما بگویید (برای رفتن به بخش نظرات اینجا کلیک کنید)

 

چند مطلب :

+   یاد آوری :  شما هم می توانید در این گروه دبیر و هم محصل باشید.

+   در ضمن شایان ذکر است :  نحوه ی کار ما به این شکل است که شما پس از تماس از روش های مذکور و تعیین زمان و مبلغ پرداختی و مکان ( کلاس ها ی مرکز یا خانه ی شما یا خانه ی دبیر ) مربوطه در کلاس شرکت کرده و مبلغ مشخص شده را (به دبیر یا مسئولین مرکز و حسابداران) می پردازید.

+   گفتنی است که :  افرادی که یکبار در هر گونه از کلاس های ما شرکت کرده اند می توانند با دریافت رمز عبور از دبیر خود ، از مطالب رمز دار این وبلاگ استفاده کنند (چرا که این مطالب قفل دار از بهترین و جالب ترین مطالب وبلاگ بوده و این یکی از مزایای آموزش توسط این کادر آموزش است) .

 

و چند نکته :

·        خوب است هنگام استفاده از این وبلاگ فونت های B (ب) را داشته باشید تا وبلاگ را زیباتر و بهتر ببینید . جهت دانلود بسته ی فونت های بی ، اینجا کلیک کنید.

·        جهت ارسال هر گونه نظر ، انتقاد ، پیشنهاد ، پرسش سوال ، در خواست جهت تدریس شما بعنوان یکی از دبیران این کادر آموزشی ، سفارش جهت گرفتن معلم و آموزش به شما ( خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی ) ، عضویت و ... با شماره تماس  09121830092  (آقای غلامرضا رضائیان)  و یا ایمیل  ayandegan.noor@gmail.com   تماس حاصل فرمایید و یا اینجا کلیک کنید .

·        وبلاگ ما را فراموش نکنید و مدام به ما سر بزنید تا از مطالب علمی ، درسی ، آخرین اخبار این گروه آموزشی و ... بهره مند شوید .

·        جهت دیدن مطالب بیشتر به صفحات دیگر این وبلاگ هم مراجعه کنید و نظر دهید ... ضرر نمی کنید !!!

 [ یکشنبه 25 خرداد 1393 ] [ 05:06 ب.ظ ] [ حمیدرضا رضاییان ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه